Stavba domů

Zprávy o stavbách domů

Trigema sponzorovala novoroční ohňostroj

Napsal admin • Čvc 3rd, 2010 • Rubrika: Trigema

Ohňostroj odpalovaný ze střechy hotelu Academic v Roztokách v prvních minutách nového roku se již stal každoroční tradicí.

V zájmu udržení této tradice se společnost Trigema rozhodla letošní novoroční ohňostroj sponzorovat v plné výši.

Produkce byla svěřena profesionální firmě se zkušenostmi ze světových soutěží a na výsledku to bylo vidět.  K obvyklé směsi létajících dělbuchů a světlic přibyly ohnivé fontány a deště a celý zážitek byl umocněn doprovodnou hudbou.

Přes nepříznivé mlhavé počasí přišlo ohňostroj shlédnout několik set roztockých občanů, kteří nešetřili slovy uznání.

Trigema vznikla v roce 1994. Dnes představuje holding sdružující stavební, developerské a realitní firmy s celkovým ročním obratem 800 miliónů Kč a základním kapitálem 180 mil. Kč. V současné době společnost realizuje vedle nových rezidenčních projektů všechny typy stavebních zakázek, a to především rekonstrukce komerčních budov a zateplování panelových domů. V roce 2006 otevřela v Roztokách u Prahy nový hotel a kongresové centrum Academic (www.academic.cz) a v roce 2008 vybudovala a provozuje moderní sportovně rekreační středisko Monínec (www.moninec.cz), které nabízí celoroční vyžití.

Členy skupiny Trigema jsou Trigema Building a.s. (stavební výroba), Trigema Real s.r.o. (primárně poskytuje realitní služby a správu nemovitostí), Trigema Development s.r.o. (developerské aktivity),  Monínec s.r.o. (lyžařský areál, wellness a volnočasové aktivity), Academic Hotel & Congress Centre a.s. (ubytovací a kongresové služby) a další společnosti.


Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.