Stavba domů

Zprávy o stavbách domů

Raketový prodej nových bytů v Letňanech

Napsal admin • Čvc 3rd, 2010 • Rubrika: Trigema

Pouhé tři týdny od zahájení prodeje bytů v připravované třetí etapě rezidenčního projektu Barevné Letňany stačily k tomu, že jsou uzavřeny závazné rezervační smlouvy na 45% nabízených bytových jednotek.

Třetí etapa s názvem Modrý dům obsahuje 92 jednotek. Strategií společnosti Trigema, která za celým projektem stojí, je právě realizace menších rezidenčních projektů nebo rozdělení projektů do etap o velikosti do 100 bytů.

Za úspěchem prodeje je kromě výborné lokality a dobrých referencí z předchozích projektů především příznivá cenová hladina při zachování vysokého standardu a kvality. Průměrná cena za metr čtvereční plochy bytu je necelých 42 tisíc korun včetně DPH.

„Kdybychom uváděli nikoli cenu průměrnou, ale nejnižší a bez DPH, mohli bychom argumentovat cenou ještě o několik tisíc korun menší,“ vypočítává Ing. Marcel Soural, předseda představenstva společnosti Trigema a dodává: „My ale nechceme klienty mást. Naše ceny jsou příznivé, a to i v absolutních číslech.“

V nabídce Modrého domu jsou i dvoupokojové byty v ceně kolem 2,5 miliónu Kč včetně DPH i s garážovým stáním.

Výhodná cena bytů je umožněna  tím, že developer, stavební firma i prodejce jsou součástí téže společnosti, takže v ceně bytů není trojí marže. Odpadají rovněž spory mezi developerem a stavební firmou, na které v důsledku obvykle v podobě hůře dosažitelných záruk na byt doplácí klient.

Právě v těchto dnech bude otevřen vzorový byt v dokončované druhé etapě – Žlutém domě. První příležitost k jeho prohlídce a k získání dalších informací bude mít veřejnost při Dnu otevřených dveří, který se koná v sobotu 24. dubna 2010 od 10 do 16 hodin. Projekt se nachází v Chlebovické ulici v Praze – Letňanech, nedaleko stanice metra Letňany.


Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.