Stavba domů

Zprávy o stavbách domů

EKONOMICKÉ STAVBY ZAVÁDĚJÍ NOVOU SLUŽBU ATLAS REFERENČNÍCH DOMŮ

Napsal admin • Čvc 3rd, 2010 • Rubrika: Ekonomické stavby

Praha, 12. května 2010 – Společnost Ekonomické stavby (ES), přední výrobce zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku, zavádí novou službu s názvem Atlas referenčních domů, která klientům umožní prohlédnout si dokončený dům ještě předtím, než si jej sami postaví.

„Největší hodnotou naší práce je vysoká kvalita poskytované služby, která následně vytváří velmi pěkné vztahy s našimi klienty,“ uvádí David Mencl, generální ředitel společnosti Ekonomické stavby, a dodává:  „Přemýšleli jsme, jak tuto hlavní hodnotu novým zájemcům o naše služby přiblížit. Výsledkem tohoto přemýšlení je Atlas referenčních domů. V současné době je k prohlídkám připraveno 60 domů. Počet domů k prohlídce a zvolené typy domů, budeme upravovat podle zájmu našich klientů.“

V Atlasu referenčních domů si klient vybere dům, o který by měl zájem a následně má možnost si vybraný typ domu prohlédnout již dokončený v reálu.

Tato ojedinělá služba vznikla ve spolupráci se spokojenými klienty Ekonomických staveb, kteří si v minulosti nechali postavit rodinný dům. Zájemci o koupi nového domu tak mají jedinečnou možnost zhlédnout některý ze 60 nejžádanějších typů řešení domů od Ekonomických staveb, což jim do velké míry ulehčí rozhodování při výběru konkrétního typu domu.

Zároveň mají potenciální zákazníci při návštěvě referenčního domu možnost mluvit s jeho majiteli, bývalými klienty Ekonomických staveb, což zájemcům může pomoci zjistit, jaký typ rodinného domu by byl z hlediska jejich potřeb pro ně tím nejvhodnějším. Společnost Ekonomické stavby se tak při zavádění této nové unikátní služby zaměřila zejména na kvalitu odvedené práce a reference svých zákazníků.

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc.

Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO  9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

Více informací na www.ekonomicke-stavby.cz


Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.