Stavba domů

Zprávy o stavbách domů

EKONOMICKÉ STAVBY UŽ PODRUHÉ ZÍSKALY TITUL FIRMA ROKU

Napsal admin • Čvc 3rd, 2010 • Rubrika: Ekonomické stavby

Praha, 11. února 2010 – Společnost Ekonomické stavby (ES), přední výrobce zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku, už podruhé získala na polském trhu ocenění Firma roku. Je zároveň první zahraniční společností, která takové ocenění v Polsku získala a také obhájila.

Titul Firma roku uděluje Institut Filozofie a Sociologie polské Akademie věd a v Polsku je tento titul považován za velmi prestižní.
Ekonomické stavby v roce 2009 představily mnoho novinek, které se ve spojení s vysokou etikou, kvalitou smluv a pozitivního přístupu ke klientům staly důvodem, proč jsou Ekonomické stavby také za rok 2010 v Polsku Firmou roku.
“Velmi si tohoto vyznamenání vážíme. Učiníme vše pro další rozvoj Ekonomických staveb v Česku, Polsku i Slovensku,” říká David Mencl, generální ředitel společnosti Ekonomické stavby.

O společnosti Ekonomické stavby
Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.
Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc.
Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.
Více informací na www.ekonomicke-stavby.cz


Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.