Stavba domů

Zprávy o stavbách domů

EKONOMICKÉ STAVBY PARTNEREM SOUTĚŽE O DŮM V HODNOTĚ 3 000 000,- KČ

Napsal admin • Čvc 3rd, 2010 • Rubrika: Ekonomické stavby

Praha, 2. února 2010 – Společnost Ekonomické stavby (ES), přední výrobce zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku, je partnerem velké soutěže pořádané značkou ORION s názvem Čokoládování, která byla spuštěna 1. února 2010. Tato soutěž probíhá v České i Slovenské republice.

Zakoupením 5 jakýchkoli výrobků značky ORION a zasláním soutěžních kódů formou SMS či přes internet, nebo zasláním obalů poštou se soutěžící dostává do slosování. Soutěž probíhá v období únor až březen 2010 a každý den vyhrává jeden zúčastněný 100 000,- Kč. Navíc jako bonus na závěr soutěže se bude losovat jeden výherce, který získá rodinný dům Ekonomických staveb v celkové hodnotě 3 000 000,- Kč.

Může si zvolit jakýkoli dům z nabídky společnosti Ekonomické stavby ve stejné nebo vyšší hodnotě. Příkladem optimálního domu v hodnotě 3 000 000,- Kč je rodinný dům Ekonomik N14-2 s dispozicí 5+kk, zastavěnou plocha 86 m2 a užitnou plochou 131 m2.

Více informací o soutěži naleznete na www.cokoladovani.cz

. Informace k domům na www.ekonomicke-stavby.cz

.

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc.

Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO  9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí  000 od roku 2007.

Více informací na www.ekonomicke-stavby.cz


Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.