Stavba domů

Zprávy o stavbách domů

EKONOMICKÉ STAVBY NOVĚ ZAVÁDĚJÍ EXKLUZIVNÍ SLUŽBU PRO SVÉ KLIENTY S NÁZVEM POZEMKOVÝ SERVIS

Napsal admin • Čvc 3rd, 2010 • Rubrika: Ekonomické stavby

Praha, 30. Března 2010 – Společnost Ekonomické stavby (ES), přední výrobce zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku, představuje exkluzivní klientskou službu Pozemkový servis, která šetří zájemcům o stavbu rodinného domu starosti s vyhledáváním vhodné lokality.

Ekonomické stavby přinášejí svým klientům širokou nabídku stavebních pozemků s cílem ulehčit jim proces vyhledávání vhodného místa pro jejich budoucí rodinný dům. Často se opakovaly situace, kdy si klienti zakoupili pozemek nevhodný pro výstavbu rodinného domu a tím si už na začátku znemožnili cestu k vysněnému bydlení. V rámci programu mohou klienti využít hned několik typů služeb. Ekonomické stavby pomohou klientovi s hledáním pozemku podle jeho zadání v rozsáhlé databázi volných pozemků po celé ČR. Pozemek také před samotným nákupem prověří. Důkladným prověřením pozemku z hlediska územního plánu, sítí, majetkových vztahů sousedních pozemků či podloží je možné se vyhnout různým úskalím, která by mohla později zkomplikovat nebo ohrozit stavbu domu. Nákup pozemku bude tedy bezpečný s možností rychlé výstavby domu. Třetí službou je možnost využití právního servisu k nákupu pozemků, kde firemní právníci Ekonomických staveb pomohou s kontrolou a přípravou kupní smlouvy a souvisejících dokumentů a její optimalizací pro zvolený způsob financování. V rámci programu si mohou klienti také nechat připravit financování nákupu pozemku s využitím výhodných úvěrů.

„V ES jsme vyhověli opakovaným přáním klientů a naše služby rozšiřujeme o nový program – Pozemkový servis. Tento program je nově spuštěný ve zkušební verzi a veškeré služby spojené s Pozemkovým servisem jsou tedy zatím poskytovány bezplatně,“ říká David Mencl, generální ředitel společnosti Ekonomické stavby.

O společnosti Ekonomické stavby
Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.
Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc.

Přečtěte si také článek sektorový nábytek do obýváku o použití sektorového nábytku v obývacím pokoji.
Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.
Více informací na www.ekonomicke-stavby.cz


Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.