Stavba domů

Zprávy o stavbách domů

Co se skrývá za dveřmi do Ozzákova pokoje?

Napsal admin • Čvc 3rd, 2010 • Rubrika: Skanska

Praha
Černě natřené dveře se zavěšenou lebkou a na nich krvavě rudý nápis „Death Metal is not death“. Tak vypadá vstup do pokoje Ozzáka, jedné z hlavních postav úspěšného sitcomu Comeback. Jeho pokoj doposud nikdo neviděl… To se změní už příští sobotu, 19. června 2010. Jak žije nejslavnější český metalista současnosti, si můžete poprvé na vlastní oči prohlédnout u příležitosti oslav „Dne otců“, které se uskuteční v Praze – Hostavicích, v Bytovém areálu Jahodnice, který zde buduje společnost Skanska. Akce proběhne od 14 do 18 hodin.

„Kromě pokoje Ozzáka a jeho autogramiády bude pro přítomné připravena i jízda na čtyřkolkách, převážení hlíny na čas, hod sudem, hra Guitar Hero, soutěž v páce, v pojídání párků a spousta dalších „chlapských“ aktivit. A zatímco se budou pánové bavit, jejich něžné polovičky se mohou v klidu seznámit s nově dokončenými byty projektu Bytový areál Jahodnice, jejichž ceny začínají na přátelských 38 276 Kč za m2 vč. DPH a sklepní kóje, doplnil k programu Ondřej Svatoň, vedoucí oddělení marketingu a komunikace divize Skanska Reality.

Přečtěte si také článek studentský pokoj inspirace, získáte inspiraci pro zařizování pokoje pro studenta.

Bydlení v projektu Bytový areál Jahodnice je ideální pro rodiny s dětmi i pro aktivní lidi všech věkových skupin. Čtyři nadzemní podlaží bytových domů E a F nabídnou všem zájemcům celkem 178 nových domovů – 37 v objektu E a 141 v objektu F.


Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.