Stavba domů

Zprávy o stavbách domů

Čím vyčistit koberec a jak vyčistit ucpaný odpad

Napsal admin • Led 30th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

V domácnosti jsou to velmi časté problémy. A to jak špinavý koberece tak ucpaný odpad, kdy nemám neodtíká vodu do odpadu. Což je problém.

Špinavý koberec

Koberce jsou docela náchylné k zašpinění. Nejhorší je když se nám podaří na koberce něco rozlít, to je pak těžké z koberce dostat. Velmi špatně jde například červené víno, které je velmi těžké z koberce dostat. Problematické jsou všechny barevné tekutiny, ale například rteňka dokáže také zanechat na koberci pěknou paseku.

Co použít na špinavý koberec ?

Na koberce se používají různé prostředky a existují také různé babské rady, které radí jak správně na špinavý koberec. V článku jak vyčistit koberec dostanete odpověd na otázku čím a jak vyčistit koberec. Po zásahu bude koberec opět jako nový a bude doslova zařít novotou. Důležité je také aby se nenechala skvrna na koberci moc dlouho zaschnout to pak dělá potíže.

Čím vyčistit ucpaný odpad

K ucpání odpadu dochází často kvůli myčce. Do odpadu totiž ve vodě odtéká rozteklý tuk a v kolenech trubek pak tento tuk a sádlo ztuhne a právě to pak představuje to ucpání odpadu. Je to velmi nepříjemné a někdy se musí jít až do trubek. Někdy pomůže protahovací štětka. Další tipy a a rady najdete třeba v článku jak vyčistit odpad, kde jsou jednotlivé možnosti jak a čím můžete čistit domovní odpad.

Jaká je optimální vlhkost v bytě

V bytě je důležité udržovat idální vlhkost. K ideální vlhkosti v bytě přispívají i kytky. Určitě si poříďte do bytu nějaké kytky a hned se vám tam bude lépe dýchat. V článku optimální vlhkost v bytě je přesně napsáno jaká je vlhkost v bytě je opravdu ta optimální. Příliš vlhký vzduch také není dobrý.


Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.