Stavba domů

Zprávy o stavbách domů

Ceník zednických prací 2014 zdarma

Napsal admin • Říj 11th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Zednické práce budou potřeba i v roce 2014. Když si chcete nechat udělat nějaké zednické či zateplovací práce, tak je důležité mít přehled o cenách. K tomu slouží ceník zednických prací pro rok 2014. Je zdarma.

Někoho si najmout na zednické práce

Je zcela běžné, že když potřebujem na rodinnému domě udělat nějaké zedniceké práce, tak si najmeme zedníky. Může se jednat o různé zednické práce, které budeme potřebovat. Ať už se jedná o štukování, postupení nové příčky nebo výměna pálených tašek na střeše. Každá zednická práce má svoji cenu.

Kolik stojí jednotlivé zednické práce v roce 2014?

Když si jako laikové necháme dělat nějaké zednické práce, tak by jsme měly mít základní přehled o tom, jak a kolik zhruba stojí jednotlivé zednické. Jinak by se nám mohlo také lehko stát, že za zedniceké práce budeme platit zbytečně moc peněz. A to by jsme určitě nechtěly. Proto je dobré si prohlídnout ceník zednických prací 2014 zdarma a tak získat tak alespoň úplně základní přehled a cenách zedníků.

Potřebuji zateplení – kolik mě to bude stát?

Lildé využívají v dnešní době hodně dotace Zelená úsporná a zateplují svoje rodinné domy. Díky správně provedenému zateplení, pak mohou za topení ušetřit ročně docela pěknou částku. Provede se zateplení soklu, ale také zateplení půdy ale i fasády. K zateplení se využívá polystyren, skelná vata, ale také třeba minerální vata či foukaná izolace.

Provedení zednických prácí

Zateplovací práce mají také svůj ceník. Dozvíte se tak kolik stojí zateplení základů rodinného domu, kolik stojí zateplení balkónu. U zateplovacích prací je nutné firmu vybírat hodně opatrně, aby práce byly udělány kvalitně. Při špatném zateplení, hrozí plísně. A pak se těchto plísní pěkně blbě zbavuje. Takže na to určitě pozor.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.