Stavba domů

Zprávy o stavbách domů

Trigema

Barevné Letňany: zahájena výstavba Modrého domu

By admin • Čvc 3rd, 2010 • Category: Trigema

Společnost Trigema zahájila v těchto dnech výstavbu třetí etapy mimořádně úspěšného projektu Barevné Letňany. Předprodej bytů dosáhl za pouhé tři měsíce prodeje na impozantních 68% – prodáno či rezervováno je 63 z celkového počtu 92 bytů.
Developerovi se tak podařilo navázat na hladký prodej předchozích dvou etap projektu.  První etapa – Červený dům – je již kompletně osídlená, [...]Raketový prodej nových bytů v Letňanech

By admin • Čvc 3rd, 2010 • Category: Trigema

Pouhé tři týdny od zahájení prodeje bytů v připravované třetí etapě rezidenčního projektu Barevné Letňany stačily k tomu, že jsou uzavřeny závazné rezervační smlouvy na 45% nabízených bytových jednotek.
Třetí etapa s názvem Modrý dům obsahuje 92 jednotek. Strategií společnosti Trigema, která za celým projektem stojí, je právě realizace menších rezidenčních projektů nebo rozdělení projektů do etap o velikosti [...]Trigema Building opět uspěla v soutěži Fasáda roku

By admin • Čvc 3rd, 2010 • Category: Trigema

V desátém ročníku prestižní soutěže fasáda roku, pořádané společností Baumit, získala Trigema Building 2. místo v kategorii Rekonstrukce za zateplení bytového domu v Pomořanské ulici v Praze.
Tuto stavební akci v hodnotě 12,3 mil. Kč provedla Trigema Building mezi červencem a listopadem roku 2009.
„Druhým místem jsme vyrovnali své zatím nejlepší umístění z roku 2004,“ konstatoval spokojeně
V desátém ročníku prestižní soutěže fasáda roku, pořádané [...]Developeři na rozcestí?

By admin • Čvc 3rd, 2010 • Category: Trigema

Praha, 13. dubna 2010
Kulatý stůl na téma aktuální situace na trhu rezidenčních nemovitostí a možných směrů dalšího vývoje se uskutečnil v pražském Café Louvre. Diskuze se zúčastnili Jan Sadil (Hypotéční banka), Gabriel Achour (advokátní kancelář Achour&Hájek), Lenka Kostrounová (ČSOB) a Marcel Soural s Martinem Malínským (developerská a stavební společnost Trigema). Diskuzi moderoval Jiří Pácal (Central Europe [...]Trigema zvýšila zisk

By admin • Čvc 3rd, 2010 • Category: Trigema

Podle předběžných výsledků se developerské a stavební skupině Trigema podařilo zvýšit hospodářský výsledek před zdaněním za rok 2009 ve srovnání s rokem předchozím o 3 procenta na 70 miliónů Kč.
Podařilo se to navzdory tomu, že stavební i developerský sektor silně trpí následky celosvětové hospodářské krize. Například pozemní stavitelství v ČR zaznamenalo v roce 2009 pokles téměř o čtvrtinu.
Také [...]Trigema sponzorovala novoroční ohňostroj

By admin • Čvc 3rd, 2010 • Category: Trigema

Ohňostroj odpalovaný ze střechy hotelu Academic v Roztokách v prvních minutách nového roku se již stal každoroční tradicí.
V zájmu udržení této tradice se společnost Trigema rozhodla letošní novoroční ohňostroj sponzorovat v plné výši.
Produkce byla svěřena profesionální firmě se zkušenostmi ze světových soutěží a na výsledku to bylo vidět.  K obvyklé směsi létajících dělbuchů a světlic přibyly ohnivé fontány a deště [...]Hrubá stavba Paraplete dokončena

By admin • Čvc 3rd, 2010 • Category: Trigema

První etapa přístavby Centra Paraple byla slavnostně dokončena v úterý 21.7.2009. Zdeněk Svěrák, prezident správní rady Konta Paraple, uložil za asistence Jaroslava Uhlíře poslední cihlu hrubé stavby.
Stavbu v hodnotě téměř 30 miliónů Kč provádí společnost Trigema Building.
Trigema je jedním z hlavních partnerů Centra Paraple a  dlouhodobě je podporuje.
U přístavby Centra se Trigema vzdala části svého [...]